Ranking giełd kryptowalut 2021

Giełda krytowalut to miejsce, w którym możesz kupić kryptowaluty takie jakie Bitcoin czy Ethereum. Chodź inwestowanie w krytpowaluty w 2021 roku stało się bardzo modne, o tyle trzeba być niezwykle ostrożnym w wyborze giełdy. Dobra giełda kryptowalut to taka, która spełnia szereg rygorystycznych wymogów. Najważniejsze z nich to bezpieczeństwo finansowe, operacyjne jak i prawne wraz z zakresem regulacji AML i KYC.

Nasz zespół postanowił ułatwić Tobie wybór i stworzyć ranking giełd kryptowalut 2021. Mamy głęboką nadzieję, że uda Ci się znaleźć najlepszą giełdę kryptowalut.

Uwaga! Zapoznaj się, z ostrzeżeniem urzędu KNF o ryzykach związanych z nabywaniem oraz z obrotem kryptoaktywami (w tym walutami wirtualnymi oraz kryptowalutami).

Najlepsza giełda kryptowalut 2021 – Nasz ranking

Poniżej możesz znaleźć najlepsze giełdy kryptowalut w 2021 roku, które akceptują polskich rezydentów. Wszystkie zostały przetestowane przez nasz zespół. Jednak należy pamiętać, że są to tylko nasze subiektywne opinie, i nie są to żadne porady inwestycyjne.

1.  BitBay – Giełda numer 1 w Polsce

BitBay jest zdecydowanie najpopularniejszą giełdą krytowalut w Polsce. Wszystko dlatego, że została stworzona przez polaków, chociaż aktualnie jest zarejestrowana w Estonii.

 • Polska giełda z siedzibą w Estonii
 • Rejestracja konta trwa mniej niż 5 minut!
 • Przyjazna i intuicyjna platforma
BitBay

2. Binance – Największa giełda na świecie

Binance.com, jest to zdecydowanie najpopularniejsza i najwięszka giełda na świecie. Jej dzienny volumen osiąga nawet 21 miliardów dolarów. Cała platforma jest dostępna w języku polskim, a weryfikacja konta wymagana jest dopiero przy wpłacie lub wypłacie powyżej 2 BTC dziennie. Można więc powiedzieć, że jest to w pewnym sensie giełda kryptowalut bez weryfikacji. Dostępne są na niej wszystkie najważniejsze pary krytowalut.

 • Największa na świecie giełda kryptowalut
 • Pomoc techniczna 24 godziny na dobę
 • Niskie prowizje
Binance

3. Coinbase

Giełda Coinbase, zajeła 3 miesce na naszym podium. Jest to jedna z najstarszych giełd, posiadająca swoją główną siedzibę w San Francisco. Niestety ale  aby rozpocząć handel wymagana jest weryfikacja konta.

 • Zarejestrowana w USA.
 • Aplikacja mobilna na Android lub iOS.
 • Kryptowaluty przechowywane na Coinbase objęte są polisą ubezpieczeniową.
Coinbase

Cechy dobrej giełdy kryptowalut

Wybór dobrej giełdy kryptowaluty z całą pewnością nie jest łatwym zadaniem.

Polskie giełdy kryptowalut

 • Polska giełda z siedzibą w Estonii
 • Rejestracja konta trwa mniej niż 5 minut!
 • Przyjazna i intuicyjna platforma
BitBay

Lista brokerów oferujących CFD na kryptowaluty

Spekulować na krytpowalutach możemy również za pomocą brokerów CFD. Chodź nie kupimy, u nich rzeczywistej krytpowaluty takiej jak Bitcoin czy Litecoin, to możemy jednak na nich spekulować, korzystając z dźwigni finansowej. Oto najlepsi brokerzy CFD, na których znajdziesz kryptowaluty do spekulacji.

XTB
 • Polski broker Forex
 • CFD na Kryptowaluty
 • Darmowe konto demo
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy.
easyMarkets
 • Gwarantowany Stop Loss na platformie easyTrade
 • Rozwiązanie dealCancellation
 • Brak ukrytych opłat
75% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy.
XM Broker
 • Nadzorowane przez: Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
 • Ochrona przed ujemnym saldem
 • Maksymalna dźwignia: aż do 1:30
73,57% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy.
Uwaga: Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD.

Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Pozostałe rankingi na naszej stronie

Na naszej stronie znajdziesz również inne ciekawe rankingi. Oto te najważniejsze i najczęściej odwiedzane przez naszych uzytkowników:

Pytania i odpowiedzi

📌 Która giełda kryptowalut jest najlepsza?

Na chwilę obecną w naszym rankingu prowadzi giełda BitBay. Należy jednak pamiętać, że nasz ranking jest zmienny. Z tego powodu zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, aby być na bieżąco.

✅ Dla kogo przeznaczony jest nasz ranking giełd kryptowalut?

Nasz ranking został stworzony z myślą o osobach początkujących, które stawiają swoje pierwsze kroki w świecie kryptowalut.

⭐ Czy moja opienia na temat giełdy może mieć wpływa na ranking?

Oczywiście. Opinie naszych użytkowników są jednym z kluczowych czynników przy tworzeniu rankingu. Jeżeli dostajemy jakieś niepokojące sygnały na temat danej giełdy od razu ląduje ona na naszej czarnej liście.

Najlepsze giełdy kryptowalut w jednym miejscu

Jak zapewne zauważyłeś na całym świecie istnieją setki, a być może nawet i tysiące giełd kryptowalut. Wybór tej właściwej może być niezwykle trudny. Szczególnie w świecie kryptowalut, gdzie bardzo często dochodzi do różnego rodzaju hacków, czy włamań. Mamy jednka głęboką nadzieję, że dzięki naszej stronie udało Ci się dowiedzieć nieco więcej na temat funkcjonowania giełd, i nie będziesz miał problemu z wyborem tej właściwej. Pamiętaj jednak, że zawsze jak masz jakieś wątpliwości, możesz zadać pytanie w komentarzu. Postaramy się na wszystkie odpowiedzieć, tak szybko jak to tylko możliwe.